+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Zespół

Joy Properties to ogólnopolska agencja nieruchomości z regionalnymi przedstawicielami w każdym regionie. Pośrednicy Joy Properties to regionalni eksperci żyjący z pasji do nieruchomości. Poznajmy się, porozmawiajmy, z przyjemnością pomożemy!

Mateusz Gordon, Właściciel

Nazywam się Mateusz Gordon i jestem licencjonowanym pośrednikiem ds. nieruchomości oraz właścicielem Joy Properties – innowacyjnej ogólnopolskiej agencji nieruchomości.
Z moimi klientami dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem w efektywnym inwestowaniu w nieruchomości oraz pokazuję, jak wykorzystać nowoczesne kanały cyfrowe w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej. 
Misją mojej agencji są ludzie, to oni i ich zadowolenie na końcu każdej transakcji mnie motywuje. Lubię z nimi współpracować i pomagać w realizacji marzeń, tak szybko i łatwo, jak to możliwe. 
Prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci, a z pasji zapalonym sportowcem.
Zapraszam do kontaktu i poznania zespołu Joy Properties.
Numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - 26484.

Anna Wieruszewska, Doradca Klienta ds. nieruchomości CYPR, GRECJA & Szkoleniowiec

Od 2014 roku łączę ludzi z ich wymarzonymi domami jako agentka nieruchomości rynku premium w Warszawie. Jestem w Joy Properties Head Trainerem. Inspiruję i szkolę agentów nieruchomości autorską metodą "Uruchom się w nieruchomości". Mieszkam w Grecji i Warszawie równolegle, stąd też pragnienie by podzielić się z naszymi klientami śródziemnomorskim stylem życia.  Rozwijam obecnie sprzedaż niezwykłych villi i apartamentów w Grecji i na Cyprze. Jak pracuję? Mądrze. Choć bywa również, że dużo. Wykorzystuję umiejętności, posiadane informacje, networking, dobrą pamięć i szybki wewnętrzny procesor. Świadomie. Zawsze pracuję z intencją i zaangażowaniem. Sprawnie. Focus i działanie. Niestandardowo. Mam dar do wyszukiwania rozwiązań lub produktów, których nie widać na horyzoncie. Używam równocześnie rozsądku oraz intuicji. Łączę intuicję z wiedzą, wierzę w cuda i uwzględniam je w statystykach. Wychodzę z przekonania, że nieruchomości nie są o nieruchomościach lecz o ludzkich historiach. To sprawia, że ta praca jest fascynująca, ale wymaga mistrzostwa w rozumieniu ludzi i tworzeniu relacji.

Maciej Lisowski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Nazywam się Maciej Lisowski, z wykształcenia jestem prawnikiem z 20 letnim doświadczeniem w branży high fashion, dzięki czemu moja sieć kontaktów nie ma granic. Uwielbiam piękno i dlatego wybrałem na miejsce do życia wyjątkową dzielnicę Warszawy, Saską Kępę. Mogę śmiało powiedzieć, że znam tutaj każdy kąt.

Wieloletnia praca z utalentowanymi ludźmi pokazała mi, że każdy ma swoją definicję piękna. Odkryłem w sobie talent sprzedawcy, który pomaga mi wskazać to piękno oraz rentowność inwestycji przy sprzedaży nieruchomości jej potencjalnym nabywcom. Specjalizacja - sprzedaż nieruchomości.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Joanna Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

25 lat w branży reklamowej i telewizyjnej jako reżyser obsady dało Joannie łatwość nawiązywania relacji, a co za tym idzie, ogromną sieć kontaktów. Zainteresowanie nieruchomościami idące w parze ze skutecznością sprzedaży sprawia, że zawsze potrafi znaleźć klientowi odpowiednie miejsce do życia. Dokładnie takie, jakiego szuka.
Jej sukces bierze się z niestandardowych działań i podejścia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szczególnie fascynuje się mieszkaniami kamienicznymi.
Po godzinach chętnie odwiedza kino i teatr, spędza czas z rodziną, na sportowo lub odkrywa świat w podróży.

Agnieszka Orysiak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sumienny pośrednik, który na każdą nieruchomość ma indywidualne spojrzenie, zagłębiając się w ich historie i dokładnie analizując wszystkie zalety, jak i wady. Jej operatywność i umiejętność organizacji zapewniają klientom szybkie działanie i najkorzystniejsze rozwiązania.
Dom to dla jednych tylko budynek lub inwestycja, dla innych symbol bezpieczeństwa i rodziny. Życzliwość i zrozumienie Agnieszki niewątpliwie pomagają jej w pracy pośrednika. Jako profesjonalistka, a jednocześnie matka i żona rozumie obie strony transakcji.
Wie ile, z pozoru zwyczajne nieruchomości, mogą znaczyć dla właścicieli lub jak ważne mogą się stać dla osób, które tymi właścicielami zostaną w przyszłości. Agnieszka podchodzi do każdej nowej transakcji z pasją i sercem, dzięki czemu nigdy nie zawodzi swoich klientów.

Dorota Kaska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Entuzjazm i energia Doroty sprawiają, że nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania. Z wykształcenia magister ekonomii, specjalizujący się w gospodarowaniu nieruchomościami. Swoje wykształcenie wykorzystuje od 10 lat zajmując się sprzedażą, budowaniem wizerunku, opracowywaniem planu rozwoju oraz przygotowywaniem i wdrażaniem polityk sprzedażowych.
Dorocie nie brakuje kreatywności i odwagi, które w jej zawodzie są gwarancją sukcesu, sprzedaż czy kupno nieruchomości będzie wydawało się bardzo proste, dzięki jej pomocy. Prywatnie, jej pasją są kolarstwo oraz joga, które pozwalają jej naładować baterie, w przyszłości planuje nauczyć się jeździć konno i żeglować. Numer licencji 28649.

Karolina Staruch, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Z wykształcenia jestem specjalistką ds. gospodarowania nieruchomościami i od 10 lat licencjonowaną pośredniczką. Moja misja? Uczynić proces poszukiwania lub sprzedaży nieruchomości przyjemnym i bezstresowym dla Ciebie!
Moje dotychczasowe doświadczenie dało mi niezbędne umiejętności i wiedzę, ale najważniejsze, że dbam o każdy detal z sercem i empatią.
Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych córek, które są moją największą motywacją i inspiracją. Poza pracą uwielbiam bieganie, które daje mi nie tylko zdrowie, ale również klaruje myśli i dodaje energii. Wieczorami natomiast można mnie znaleźć przyjemnie zanurzoną w świat kryminalnych seriali, które są moją pasją i ulubionym sposobem na relaks.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, jestem tutaj dla Ciebie. Bez presji, po prostu z pasją!

Karina Legawiec, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu projektami, połączone z pasją do nieruchomości tworzą z Kariny doradcę idealnego. Czuje, że żyje, gdy skutecznie pomaga klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi. Niewyczerpany entuzjazm, umiejętność zjednywania sobie ludzi, dynamika działania, komunikatywność, determinacja i wiara w sukces, etyka w działaniu, zrozumienie potrzeb klienta, uśmiech i pogoda ducha to zestaw cech gwarantujący sukces. Karina nigdy nie poddaje się, zaś trudności wzmacniają jej determinację do dokonania niemożliwego.
Kocha kontrasty: oczarują ją zarówno stare kamienice z duszą, jak i industrialne lofty. Stawia na jakość, a nie ilość, oferując klientowi sto procent zaangażowania i tyleż skuteczności, tak przed, jak i po transakcji. Twierdzi, że nie ma złego czasu na sprzedaż czy zakup – liczy się nastawienie.

 

Jola Chodkowska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Monika Nowogrodzka, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Jej trzy najmocniejsze cechy w Teście Gallupa to: odpowiedzialność, elastyczność i empatia. Te wartości jak najbardziej oddają Moniki podejście do pracy. Pełna zaangażowania, otwartości, dobrej energii i uśmiechu agentka, która cierpliwie i skutecznie przeprowadzi przez pełen proces. Zawsze podchodzi do każdej sprawy indywidualnie i fachowo, a swoją pracę traktuje z sercem. Ze swoją kreatywnością i wyobraźnią z chęcią doradzi również w kwestii zaadaptowania nieruchomości pod swoje potrzeby. 
Monika z wykształcenia jest prawniczką oraz aktorką. Poza pracą w agencji można ją zobaczyć na deskach teatralnych lub na małym ekranie, co traktuje jako ogromną pasję, ale też nauczyło ją pracy w zespole oraz dyscypliny.

Malwina Umiastowska, Doradca Klienta d.s nieruchomości

W teście Talentów Gallupa "Osiąganie" jest u Malwiny na pierwszym miejscu co oznacza, że nie spocznie zanim nie wykona postawionego sobie zadania. Dodatkowo jej mocną stroną jest dobre poznanie potrzeb klienta, co ma podłoże w psychologicznym wykształceniu. To połączenie umiejętności czyni proces zakupu i sprzedaży nieruchomości niezwykle sprawnym, a zadowolenie klienta na najwyższym poziomie. Jest dokładna i konkretna, dzięki czemu dopilnuje wszystkich formalności transakcji, ale jednocześnie uśmiechnięta i empatyczna. Prywatnie wychowuje dwie córeczki i jest miłośniczką podróży. Nie wyobraża sobie życia bez pasji, jaką są zdrowe odżywianie i sport.

Taisa Katrynets-Olko, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Nieruchomości i sztuka to największe pasje Taisy, co pozwala jej znajdować prawdziwe perły dla klientów. Taisa nie zatrzymuje się, ciągle stawia sobie nowe cele i uparcie dąży do ich realizacji na najwyższym poziomie. Ciekawość ludzi i ciągła chęć doskonalenia to unikalne cechy, które gwarantują jej klientom zadowolenie. Wyróżnia ją wrażliwość na detale i umiejętność docenienia bardzo nietypowych wnętrz oraz zagłębienie się w ich historie i dusze. Wytrwale walczy o ochronę tkanki historycznej w kamienicach - to jej hobby i ulubione oferty. Uważa, że przyjemność nie kryje się w celu czy krokach, które do niego prowadzą. Uwielbia malować, szczególnie szkice kostiumografii i kreski na białym płótnie. Fanka kawy i Kolumbii.

Marta Szparaga, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorganizowana niemal co do minuty, pewna siebie i konkretna. Potrafi szybko i fachowo przeprowadzić klienta przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości. Marta uwielbia wyzwania, jej nienasycenie sprawia, że w każdą transakcję angażuje się tak samo mocno. Jej dokładność i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na sukcesy zawodowe, których Marcie nie brakuje. 
Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrej kuchni. 

Piotr Bulcewicz, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Z wykształcenia aktor. Świetnie łączy zawód Agenta i Aktora. Na pewno kojarzycie go z telewizji czy kina. Zamiłowanie do nieruchomości jest w nim od lat. A dzięki swojej profesji, kreatywność wykorzystuje na wszystkich polach. Potrafi myśleć nieszablonowo, dzięki czemu klient zawsze jest zadowolony ze współpracy. Jego cechy takie jak otwartość do ludzi, umiejętność słuchania potrzeb drugiego, rozmowy i negocjacji sprawiają, że transakcje stają się przyjemnością. Ceni sobie punktualność i rzetelność wykonywanej pracy. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny zwracając uwagę na jego zapotrzebowania.
 

Sławomir Tomaszewski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Kamil Iwo Krajewski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Dominika Bukład, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Adam Jaworowski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Eliza Duszewska - Palczak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Justyna Qunio, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Lara Popkowska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Małgorzata Gałuszka-Armata, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Tomasz Kozieł, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Anna Uznańska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Maciej Strzeszewski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Joanna Derengowska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Maciej Szwarc, Doradca Klienta ds. nieruchomości HISZPANIA - MARBELLA

Monika Zielińska, Doradca Klienta ds. nieruchomości