+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Zespół

Joy Properties to ogólnopolska agencja nieruchomości z regionalnymi przedstawicielami w każdym regionie. Pośrednicy Joy Properties to regionalni eksperci żyjący z pasji do nieruchomości. Poznajmy się, porozmawiajmy, z przyjemnością pomożemy!

Mateusz Gordon, Właściciel

Nazywam się Mateusz Gordon i jestem licencjonowanym pośrednikiem ds. nieruchomości oraz właścicielem Joy Properties – innowacyjnej ogólnopolskiej agencji nieruchomości.
Z moimi klientami dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem w efektywnym inwestowaniu w nieruchomości oraz pokazuję, jak wykorzystać nowoczesne kanały cyfrowe w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej. 
Misją mojej agencji są ludzie, to oni i ich zadowolenie na końcu każdej transakcji mnie motywuje. Lubię z nimi współpracować i pomagać w realizacji marzeń, tak szybko i łatwo, jak to możliwe. 
Prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci, a z pasji zapalonym sportowcem.
Zapraszam do kontaktu i poznania zespołu Joy Properties.
Numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - 26484.

Jacek Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorientowany na cel pośrednik, energiczny, a jednocześnie dokładny i cierpliwy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi oraz kontaktom, potrafi połączyć precyzję z szybkością działania. Znalezienie swojego wymarzonego miejsca do życia bywa złożoną decyzją, dlatego Jacek zawsze stara się uprościć ten proces.
Potrafi zbudować otwartą na dialog relację z klientami, pomaga precyzyjnie określić ich potrzeby, pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane oczekiwania i wybrać ofertę optymalnie pasującą do indywidualnych potrzeb klientów.
Jacek, dzięki determinacji i pracowitości, przeprowadzi Państwa przez cały proces niemal z zamkniętymi oczami, zapewniając opiekę na każdym etapie transakcji.

Joanna Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

25 lat w branży reklamowej i telewizyjnej jako reżyser obsady dało Joannie łatwość nawiązywania relacji, a co za tym idzie, ogromną sieć kontaktów. Zainteresowanie nieruchomościami idące w parze ze skutecznością sprzedaży sprawia, że zawsze potrafi znaleźć klientowi odpowiednie miejsce do życia. Dokładnie takie, jakiego szuka.
Jej sukces bierze się z niestandardowych działań i podejścia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szczególnie fascynuje się mieszkaniami kamienicznymi.
Po godzinach chętnie odwiedza kino i teatr, spędza czas z rodziną, na sportowo lub odkrywa świat w podróży.

Dorota Kaska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Entuzjazm i energia Doroty sprawiają, że nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania. Z wykształcenia magister ekonomii, specjalizujący się w gospodarowaniu nieruchomościami. Swoje wykształcenie wykorzystuje od 10 lat zajmując się sprzedażą, budowaniem wizerunku, opracowywaniem planu rozwoju oraz przygotowywaniem i wdrażaniem polityk sprzedażowych.
Dorocie nie brakuje kreatywności i odwagi, które w jej zawodzie są gwarancją sukcesu, sprzedaż czy kupno nieruchomości będzie wydawało się bardzo proste, dzięki jej pomocy. Prywatnie, jej pasją są kolarstwo oraz joga, które pozwalają jej naładować baterie, w przyszłości planuje nauczyć się jeździć konno i żeglować. 

Taisa Katrynets-Olko, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Nieruchomości i sztuka to największe pasje Taisy, co pozwala jej znajdować prawdziwe perły dla klientów. Taisa nie zatrzymuje się, ciągle stawia sobie nowe cele i uparcie dąży do ich realizacji na najwyższym poziomie. Ciekawość ludzi i ciągła chęć doskonalenia to unikalne cechy, które gwarantują jej klientom zadowolenie. Wyróżnia ją wrażliwość na detale i umiejętność docenienia bardzo nietypowych wnętrz oraz zagłębienie się w ich historie i dusze. Wytrwale walczy o ochronę tkanki historycznej w kamienicach - to jej hobby i ulubione oferty. Uważa, że przyjemność nie kryje się w celu czy krokach, które do niego prowadzą. Uwielbia malować, szczególnie szkice kostiumografii i kreski na białym płótnie. Fanka kawy i Kolumbii.

Karina Legawiec, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu projektami, połączone z pasją do nieruchomości tworzą z Kariny doradcę idealnego. Czuje, że żyje, gdy skutecznie pomaga klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi. Niewyczerpany entuzjazm, umiejętność zjednywania sobie ludzi, dynamika działania, komunikatywność, determinacja i wiara w sukces, etyka w działaniu, zrozumienie potrzeb klienta, uśmiech i pogoda ducha to zestaw cech gwarantujący sukces. Karina nigdy nie poddaje się, zaś trudności wzmacniają jej determinację do dokonania niemożliwego.
Kocha kontrasty: oczarują ją zarówno stare kamienice z duszą, jak i industrialne lofty. Stawia na jakość, a nie ilość, oferując klientowi sto procent zaangażowania i tyleż skuteczności, tak przed, jak i po transakcji. Twierdzi, że nie ma złego czasu na sprzedaż czy zakup – liczy się nastawienie.
 

Sylwia Majewska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Dbałość o detale, pełne zaangażowanie, szczerość oraz troska o klienta są wpisane w jej DNA. Sylwia zapewnia najlepsze możliwe wsparcie na każdym etapie współpracy. Wszystkie transakcje doprowadza do końca. Daje gwarancję pełnego zaangażowania niezależnie od tego, czy już wspólnie pracujecie, czy dopiero szukacie okazji do współpracy. Powierzając Sylwii swoją nieruchomość możesz być pewien, że stworzy efektywną strategię działań, zadba o każdy szczegół transakcji i sprawi, że Twoja aktywność zostanie ograniczona do niezbędnego minimum. Wyróżnia ją nieszablonowy sposób myślenia, a w swoich działaniach wykorzystuje nowe technologie (jest wielką fanką digital marketingu). Jest także olbrzymią pasjonatką nieruchomości. Specjalizuje się w nieruchomościach inwestycyjnych.
Prywatnie wielbicielka Włoch i mocnej kawy.

Anita Mikołajczyk, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Dynamiczność i odwaga to cechy, połączone z pogodą ducha sprawiają, że zawód pośrednika jest stworzony dla Anity. Fascynuje ją architektura wnętrz i to, w jaki sposób ludzie potrafią ją zaadaptować na potrzeby swoich mieszkań lub domów, bez względu na metraż i zasoby.
Wie, że w jej pracy kluczowi są ludzie i relacja z nimi, dlatego zawsze wsłuchuje się w potrzeby Klienta i stara się dopasować oferty najbliższe ich wymaganiom.
Tańczy zawodowo, gra w tenisa i jeździ na rolkach z pasji. Podróżując lubi się zatrzymać i obserwować ludzi oraz ich zwyczaje, często w bardzo odległych zakątkach świata.
 

Monika Nowogrodzka, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Jej trzy najmocniejsze cechy w Teście Gallupa to: odpowiedzialność, elastyczność i empatia. Te wartości jak najbardziej oddają Moniki podejście do pracy. Pełna zaangażowania, otwartości, dobrej energii i uśmiechu agentka, która cierpliwie i skutecznie przeprowadzi przez pełen proces. Zawsze podchodzi do każdej sprawy indywidualnie i fachowo, a swoją pracę traktuje z sercem. Ze swoją kreatywnością i wyobraźnią z chęcią doradzi również w kwestii zaadaptowania nieruchomości pod swoje potrzeby. 
Monika z wykształcenia jest prawniczką oraz aktorką. Poza pracą w agencji można ją zobaczyć na deskach teatralnych lub na małym ekranie, co traktuje jako ogromną pasję, ale też nauczyło ją pracy w zespole oraz dyscypliny.

Agnieszka Orysiak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sumienny pośrednik, który na każdą nieruchomość ma indywidualne spojrzenie, zagłębiając się w ich historie i dokładnie analizując wszystkie zalety, jak i wady. Jej operatywność i umiejętność organizacji zapewniają klientom szybkie działanie i najkorzystniejsze rozwiązania.
Dom to dla jednych tylko budynek lub inwestycja, dla innych symbol bezpieczeństwa i rodziny. Życzliwość i zrozumienie Agnieszki niewątpliwie pomagają jej w pracy pośrednika. Jako profesjonalistka, a jednocześnie matka i żona rozumie obie strony transakcji.
Wie ile, z pozoru zwyczajne nieruchomości, mogą znaczyć dla właścicieli lub jak ważne mogą się stać dla osób, które tymi właścicielami zostaną w przyszłości. Agnieszka podchodzi do każdej nowej transakcji z pasją i sercem, dzięki czemu nigdy nie zawodzi swoich klientów.

Łukasz Prusator, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Doświadczony manager sprzedaży, skuteczny agent, zawsze pełen zaangażowania, entuzjazmu i profesjonalizmu. Swoich klientów zawsze otacza należytą opieką, skutecznie analizuje rynek i doradza. Po godzinach uwielbia spędzać czas z rodziną i uprawiać sport, głównie na rowerze, najchętniej w górach na specjalnych trasach zjazdowych. Działa na terenie Warszawy, specjalizując się w północno-zachodniej części miasta obejmującej Bemowo, Włochy, Ochotę, Ursus, Blizne i Groty.

Marta Szparaga, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorganizowana niemal co do minuty, pewna siebie i konkretna. Potrafi szybko i fachowo przeprowadzić klienta przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości. Marta uwielbia wyzwania, jej nienasycenie sprawia, że w każdą transakcję angażuje się tak samo mocno. Jej dokładność i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na sukcesy zawodowe, których Marcie nie brakuje. 
Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrej kuchni. 

Milena Sakowicz, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Janek Wojtyński, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Posiada wykształcenie prawnicze i aktorskie oraz wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości. Połączenie kultury osobistej i zaangażowania sprawią, że współpraca z Jankiem z pewnością doprowadzi Państwa do celu.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. W wolnych chwilach gra w tenisa, siatkówkę, jeździ na nartach.
 

Bolesław Wójcik, Adwokat

Adwokat Bolesław Wójcik oferuje stałe wsparcie prawne dla Joy Properties i naszych klientów. Jedną z jego specjalizacji jest doradztwo prawne w zakresie nieruchomości oraz tzw. kredytów frankowych. Prywatnie - zaprzeczenie stereotypowego prawnika. Amator sportów zimowych, turystyki górskiej i nurkowania.

Witold Malinowski, Doradca Kredytowy

Doświadczenie i skrupulatność sprawia, że Witold od 12 lat znajduje najlepsze rozwiązania kredytowe dla swoich klientów. Współpracuje ze wszystkimi bankami komercyjnymi w Polsce i spośród nich wyszukuje oferty, które będą najlepiej pasować do potrzeb klientów. Dodatkowo pomaga klientom przejść przez cały proces kredytowy sprawnie i całkowicie bezpiecznie.
W życiu prywatnym jest mężem i świeżo upieczonym ojcem. Czas wolny lubi spędzać zarówno blisko domu, biegając po okolicznych lasach jak i naprawdę daleko, poznając inne kultury i smaki świata. Jednak nic nie daje mu takiej satysfakcji, jak zadowolony klient.
Numer KNF RHA0005693

Edyta Kunc, Doradca ds. Nieruchomości

Politolożka, marketerka, blogerka i somellierka ciekawa życia i wiedzy. "Określać znaczy ograniczać" dlatego nikt i nic nie może jej umieścić w ramach.
Z pasji do ludzi zajęła się nieruchomościami, które znacznie wzbogacają jej czas i temperament. Pomaga swoim klientom w spełnianiu życzeń, przy okazji podpowie jakie wino dobrać, aby celebrować wymarzony zakup. Prócz tego pochłania ją rodzina i przyjaciele, joga i medytacja, sztuka i warszawskie wernisaże.