+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Zespół

Joy Properties to ogólnopolska agencja nieruchomości z regionalnymi przedstawicielami w każdym regionie. Pośrednicy Joy Properties to regionalni eksperci żyjący z pasji do nieruchomości. Poznajmy się, porozmawiajmy, z przyjemnością pomożemy!

Mateusz Gordon, Właściciel

Nazywam się Mateusz Gordon i jestem licencjonowanym pośrednikiem ds. nieruchomości oraz właścicielem Joy Properties – innowacyjnej ogólnopolskiej agencji nieruchomości.
Z moimi klientami dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem w efektywnym inwestowaniu w nieruchomości oraz pokazuję, jak wykorzystać nowoczesne kanały cyfrowe w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej. 
Misją mojej agencji są ludzie, to oni i ich zadowolenie na końcu każdej transakcji mnie motywuje. Lubię z nimi współpracować i pomagać w realizacji marzeń, tak szybko i łatwo, jak to możliwe. 
Prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci, a z pasji zapalonym sportowcem.
Zapraszam do kontaktu i poznania zespołu Joy Properties.
Numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - 26484.

Anita Martowicz, Starszy Doradca ds. nieruchomości (woj. pomorskie)

Empatyczna, spontaniczna, z poczuciem humoru, szybko zyskuje sympatię otoczenia. Racjonalny w działaniu, lubiący wyzwania handlowiec i skuteczny pośrednik. Ponad 18 lat doświadczenia w strukturach korporacyjnych. Lubi ludzi. Praca w zespole to jej naturalne środowisko. Entuzjastka i specjalistka w budowaniu długofalowych relacji.
Estetka wrażliwa na urodę architektonicznych detali i stylowych wnętrz. Miłośniczka starych filmów, niezależnego kina, energetycznych latynoskich rytmów oraz snycerki, zwłaszcza stylu "świdermajer".
Numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami – 22847.

Jacek Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorientowany na cel pośrednik, energiczny, a jednocześnie dokładny i cierpliwy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi oraz kontaktom, potrafi połączyć precyzję z szybkością działania. Znalezienie swojego wymarzonego miejsca do życia bywa złożoną decyzją, dlatego Jacek zawsze stara się uprościć ten proces.
Potrafi zbudować otwartą na dialog relację z klientami, pomaga precyzyjnie określić ich potrzeby, pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane oczekiwania i wybrać ofertę optymalnie pasującą do indywidualnych potrzeb klientów.
Jacek, dzięki determinacji i pracowitości, przeprowadzi Państwa przez cały proces niemal z zamkniętymi oczami, zapewniając opiekę na każdym etapie transakcji.

Joanna Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

25 lat w branży reklamowej i telewizyjnej jako reżyser obsady dało Joannie łatwość nawiązywania relacji, a co za tym idzie, ogromną sieć kontaktów. Zainteresowanie nieruchomościami idące w parze ze skutecznością sprzedaży sprawia, że zawsze potrafi znaleźć klientowi odpowiednie miejsce do życia. Dokładnie takie, jakiego szuka.
Jej sukces bierze się z niestandardowych działań i podejścia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szczególnie fascynuje się mieszkaniami kamienicznymi.
Po godzinach chętnie odwiedza kino i teatr, spędza czas z rodziną, na sportowo lub odkrywa świat w podróży.

Piotr Jaszczuk, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Energiczny, cierpliwy, dokładny oraz uśmiechnięty. Niegdyś sędzia koszykówki na poziomie pierwszej ligi, co może łatwo identyfikować go z powyższymi cechami. Potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie ma dla niego słowa `poddaję się`. Z klientami buduje bardzo dobre relacje nie tylko podczas sprzedaży, ale opieka posprzedażowa jest dla niego bardzo ważna. Od kilku lat pracuje w sprzedaży, więc dobro klienta jest na pierwszym miejscu. W swoich kontaktach posiada również bardzo duże zasoby kontaktów do firm wykończeniowych, architektów wnętrz, firm produkujących meble jak i fachowców od zielonej energi. Prywatnie tata dwóch córeczek.

Dorota Kaska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Entuzjazm i energia Doroty sprawiają, że nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania. Z wykształcenia magister ekonomii, specjalizujący się w gospodarowaniu nieruchomościami. Swoje wykształcenie wykorzystuje od 10 lat zajmując się sprzedażą, budowaniem wizerunku, opracowywaniem planu rozwoju oraz przygotowywaniem i wdrażaniem polityk sprzedażowych.
Dorocie nie brakuje kreatywności i odwagi, które w jej zawodzie są gwarancją sukcesu, sprzedaż czy kupno nieruchomości będzie wydawało się bardzo proste, dzięki jej pomocy. Prywatnie, jej pasją są kolarstwo oraz joga, które pozwalają jej naładować baterie, w przyszłości planuje nauczyć się jeździć konno i żeglować. 

Taisa Katrynets-Olko, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Nieruchomości i sztuka to największe pasje Taisy, co pozwala jej znajdować prawdziwe perły dla klientów. Taisa nie zatrzymuje się, ciągle stawia sobie nowe cele i uparcie dąży do ich realizacji na najwyższym poziomie. Ciekawość ludzi i ciągła chęć doskonalenia to unikalne cechy, które gwarantują jej klientom zadowolenie. Wyróżnia ją wrażliwość na detale i umiejętność docenienia bardzo nietypowych wnętrz oraz zagłębienie się w ich historie i dusze. Wytrwale walczy o ochronę tkanki historycznej w kamienicach - to jej hobby i ulubione oferty. Uważa, że przyjemność nie kryje się w celu czy krokach, które do niego prowadzą. Uwielbia malować, szczególnie szkice kostiumografii i kreski na białym płótnie. Fanka kawy i Kolumbii.

Karina Legawiec, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu projektami, połączone z pasją do nieruchomości tworzą z Kariny doradcę idealnego. Czuje, że żyje, gdy skutecznie pomaga klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi. Niewyczerpany entuzjazm, umiejętność zjednywania sobie ludzi, dynamika działania, komunikatywność, determinacja i wiara w sukces, etyka w działaniu, zrozumienie potrzeb klienta, uśmiech i pogoda ducha to zestaw cech gwarantujący sukces. Karina nigdy nie poddaje się, zaś trudności wzmacniają jej determinację do dokonania niemożliwego.
Kocha kontrasty: oczarują ją zarówno stare kamienice z duszą, jak i industrialne lofty. Stawia na jakość, a nie ilość, oferując klientowi sto procent zaangażowania i tyleż skuteczności, tak przed, jak i po transakcji. Twierdzi, że nie ma złego czasu na sprzedaż czy zakup – liczy się nastawienie.
 

Anita Mikołajczyk, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Dynamiczność i odwaga to cechy, połączone z pogodą ducha sprawiają, że zawód pośrednika jest stworzony dla Anity. Fascynuje ją architektura wnętrz i to, w jaki sposób ludzie potrafią ją zaadaptować na potrzeby swoich mieszkań lub domów, bez względu na metraż i zasoby.
Wie, że w jej pracy kluczowi są ludzie i relacja z nimi, dlatego zawsze wsłuchuje się w potrzeby Klienta i stara się dopasować oferty najbliższe ich wymaganiom.
Tańczy zawodowo, gra w tenisa i jeździ na rolkach z pasji. Podróżując lubi się zatrzymać i obserwować ludzi oraz ich zwyczaje, często w bardzo odległych zakątkach świata.
 

Hubert Mokrzycki, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Znajomość rynku jest kluczowa w pracy pośrednika. Hubert jest warszawianinem i zna go od podszewki, tak jak i wiele historii, których nie przeczytacie Państwo w Internecie czy w gazetach. Taka wiedza daje przewagę, która pozwala spełnić marzenia klientów, bez niespodzianek po skończonej transakcji.
Hubert w swojej karierze zarządzał ponad 60 apartamentami, co sprawia, że potrafi wczuć się w potrzeby klientów i patrzeć na nie z ich perspektywy. Uczciwość i obiektywizm to cechy, które charakteryzują go nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym.  
Gra fair-play towarzyszy mu od zawsze, jako 11-krotny medalista w windsurfingu i zawodnik snowboardowy, wie co znaczy wytrwała praca i podejmowanie ciągłych starań dla osiągnięcia jak najlepszych efektów.

Monika Nowogrodzka, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Jej trzy najmocniejsze cechy w Teście Gallupa to: odpowiedzialność, elastyczność i empatia. Te wartości jak najbardziej oddają Moniki podejście do pracy. Pełna zaangażowania, otwartości, dobrej energii i uśmiechu agentka, która cierpliwie i skutecznie przeprowadzi przez pełen proces. Zawsze podchodzi do każdej sprawy indywidualnie i fachowo, a swoją pracę traktuje z sercem. Ze swoją kreatywnością i wyobraźnią z chęcią doradzi również w kwestii zaadaptowania nieruchomości pod swoje potrzeby. 
Monika z wykształcenia jest prawniczką oraz aktorką. Poza pracą w agencji można ją zobaczyć na deskach teatralnych lub na małym ekranie, co traktuje jako ogromną pasję, ale też nauczyło ją pracy w zespole oraz dyscypliny.

Agnieszka Orysiak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sumienny pośrednik, który na każdą nieruchomość ma indywidualne spojrzenie, zagłębiając się w ich historie i dokładnie analizując wszystkie zalety, jak i wady. Jej operatywność i umiejętność organizacji zapewniają klientom szybkie działanie i najkorzystniejsze rozwiązania.
Dom to dla jednych tylko budynek lub inwestycja, dla innych symbol bezpieczeństwa i rodziny. Życzliwość i zrozumienie Agnieszki niewątpliwie pomagają jej w pracy pośrednika. Jako profesjonalistka, a jednocześnie matka i żona rozumie obie strony transakcji.
Wie ile, z pozoru zwyczajne nieruchomości, mogą znaczyć dla właścicieli lub jak ważne mogą się stać dla osób, które tymi właścicielami zostaną w przyszłości. Agnieszka podchodzi do każdej nowej transakcji z pasją i sercem, dzięki czemu nigdy nie zawodzi swoich klientów.

Łukasz Prusator, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Doświadczony manager sprzedaży, skuteczny agent, zawsze pełen zaangażowania, entuzjazmu i profesjonalizmu. Swoich klientów zawsze otacza należytą opieką, skutecznie analizuje rynek i doradza. Po godzinach uwielbia spędzać czas z rodziną i uprawiać sport, głównie na rowerze, najchętniej w górach na specjalnych trasach zjazdowych. Działa na terenie Warszawy, specjalizując się w północno-zachodniej części miasta obejmującej Bemowo, Włochy, Ochotę, Ursus, Blizne i Groty.

Marta Szparaga, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorganizowana niemal co do minuty, pewna siebie i konkretna. Potrafi szybko i fachowo przeprowadzić klienta przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości. Marta uwielbia wyzwania, jej nienasycenie sprawia, że w każdą transakcję angażuje się tak samo mocno. Jej dokładność i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na sukcesy zawodowe, których Marcie nie brakuje. 
Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrej kuchni. 

Anna Ruszczak, Doradca Klienta ds. nieruchomości (region bieszczadzki i małopolski)

25 lat doświadczeń w biznesie, korporacyjnym i własnym, pełen profesjonalizm i komunikacja na najwyższym poziomie. Buduje relacje, stawiając na autentyczność i szczerość. Dzieli się fachową wiedzą, jako redaktorka prasy branżowej na rynku nieruchomości. 
20 lat bieszczadzkiej pasji - cudne manowce wzdłuż i wszerz przeszła piechotą, przejechała na rowerze, przemierzyła w siodle, przebiegła na nartach, mieszkając tam nawet przez jakiś czas. Diabeł tkwi w szczegółach. Wszędzie zajrzy, wszystko znajdzie - nie pozwoli klientowi kupić kota w worku. Poprowadzi przez gąszcz procedur, dostarczy kompletnych i rzetelnych informacji, zadba o bezpieczeństwo transakcji i komfort zaangażowanych w nie osób.
Prywatnie szefowa w swojej kuchni, gdy nie gotuje to pisze, nie tylko o jedzeniu. Stół jest dla niej sercem domu, a wspólny posiłek – niespieszną celebracją życia i wartościowego czasu z bliskimi.

Filip Żynel, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Posiada duże doświadczenie w branży nieruchomości. Wytycza własne ścieżki i omija sztywne schematy sprzedażowe. Klienci chętnie do niego wracają, ceniąc sobie solidne relacje oparte na zaufaniu, szacunku i pozytywnych emocjach. Będąc zawodnikiem wioślarskim i kierowcą rajdowym, wypracował kluczowe cechy: spokój, wytrwałość i koncentrację, które wiodą go zawsze do sukcesu.
Absolwent architektury, perfekcyjnie posługujący się językiem angielskim. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, doradzi czy nieruchomość wymaga zaledwie odświeżenia czy generalnego remontu.
Po godzinach rzemieślnik, esteta i łowca wrażeń. Zamiłowanie do metaloplastyki i stolarki meblowej w połączeniu z pasją do motoryzacji zaowocowało hobbistycznym odrestaurowywaniem klasycznych aut.

Bolesław Wójcik, Adwokat

Adwokat Bolesław Wójcik oferuje stałe wsparcie prawne dla Joy Properties i naszych klientów. Jedną z jego specjalizacji jest doradztwo prawne w zakresie nieruchomości oraz tzw. kredytów frankowych. Prywatnie - zaprzeczenie stereotypowego prawnika. Amator sportów zimowych, turystyki górskiej i nurkowania.

Witold Malinowski, Doradca Kredytowy

Doświadczenie i skrupulatność sprawia, że Witold od 12 lat znajduje najlepsze rozwiązania kredytowe dla swoich klientów. Współpracuje ze wszystkimi bankami komercyjnymi w Polsce i spośród nich wyszukuje oferty, które będą najlepiej pasować do potrzeb klientów. Dodatkowo pomaga klientom przejść przez cały proces kredytowy sprawnie i całkowicie bezpiecznie.
W życiu prywatnym jest mężem i świeżo upieczonym ojcem. Czas wolny lubi spędzać zarówno blisko domu, biegając po okolicznych lasach jak i naprawdę daleko, poznając inne kultury i smaki świata. Jednak nic nie daje mu takiej satysfakcji, jak zadowolony klient.
Numer KNF RHA0005693