+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Zespół

Joy Properties to ogólnopolska agencja nieruchomości z regionalnymi przedstawicielami w każdym regionie. Pośrednicy Joy Properties to regionalni eksperci żyjący z pasji do nieruchomości. Poznajmy się, porozmawiajmy, z przyjemnością pomożemy!

Mateusz Gordon, Właściciel

Nazywam się Mateusz Gordon i jestem licencjonowanym pośrednikiem ds. nieruchomości oraz właścicielem Joy Properties – innowacyjnej ogólnopolskiej agencji nieruchomości.
Z moimi klientami dzielę się ponad 15-letnim doświadczeniem w efektywnym inwestowaniu w nieruchomości oraz pokazuję, jak wykorzystać nowoczesne kanały cyfrowe w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej. 
Misją mojej agencji są ludzie, to oni i ich zadowolenie na końcu każdej transakcji mnie motywuje. Lubię z nimi współpracować i pomagać w realizacji marzeń, tak szybko i łatwo, jak to możliwe. 
Prywatnie, jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci, a z pasji zapalonym sportowcem.
Zapraszam do kontaktu i poznania zespołu Joy Properties.
Numer licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - 26484.

Jacek Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorientowany na cel pośrednik, energiczny, a jednocześnie dokładny i cierpliwy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi oraz kontaktom, potrafi połączyć precyzję z szybkością działania. Znalezienie swojego wymarzonego miejsca do życia bywa złożoną decyzją, dlatego Jacek zawsze stara się uprościć ten proces.
Potrafi zbudować otwartą na dialog relację z klientami, pomaga precyzyjnie określić ich potrzeby, pozwala zaspokoić najbardziej wyrafinowane oczekiwania i wybrać ofertę optymalnie pasującą do indywidualnych potrzeb klientów.
Jacek, dzięki determinacji i pracowitości, przeprowadzi Państwa przez cały proces niemal z zamkniętymi oczami, zapewniając opiekę na każdym etapie transakcji.

Joanna Gaudziak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

25 lat w branży reklamowej i telewizyjnej jako reżyser obsady dało Joannie łatwość nawiązywania relacji, a co za tym idzie, ogromną sieć kontaktów. Zainteresowanie nieruchomościami idące w parze ze skutecznością sprzedaży sprawia, że zawsze potrafi znaleźć klientowi odpowiednie miejsce do życia. Dokładnie takie, jakiego szuka.
Jej sukces bierze się z niestandardowych działań i podejścia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szczególnie fascynuje się mieszkaniami kamienicznymi.
Po godzinach chętnie odwiedza kino i teatr, spędza czas z rodziną, na sportowo lub odkrywa świat w podróży.

Dorota Kaska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Entuzjazm i energia Doroty sprawiają, że nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania. Z wykształcenia magister ekonomii, specjalizujący się w gospodarowaniu nieruchomościami. Swoje wykształcenie wykorzystuje od 10 lat zajmując się sprzedażą, budowaniem wizerunku, opracowywaniem planu rozwoju oraz przygotowywaniem i wdrażaniem polityk sprzedażowych.
Dorocie nie brakuje kreatywności i odwagi, które w jej zawodzie są gwarancją sukcesu, sprzedaż czy kupno nieruchomości będzie wydawało się bardzo proste, dzięki jej pomocy. Prywatnie, jej pasją są kolarstwo oraz joga, które pozwalają jej naładować baterie, w przyszłości planuje nauczyć się jeździć konno i żeglować. Numer licencji 28649.

Taisa Katrynets-Olko, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Nieruchomości i sztuka to największe pasje Taisy, co pozwala jej znajdować prawdziwe perły dla klientów. Taisa nie zatrzymuje się, ciągle stawia sobie nowe cele i uparcie dąży do ich realizacji na najwyższym poziomie. Ciekawość ludzi i ciągła chęć doskonalenia to unikalne cechy, które gwarantują jej klientom zadowolenie. Wyróżnia ją wrażliwość na detale i umiejętność docenienia bardzo nietypowych wnętrz oraz zagłębienie się w ich historie i dusze. Wytrwale walczy o ochronę tkanki historycznej w kamienicach - to jej hobby i ulubione oferty. Uważa, że przyjemność nie kryje się w celu czy krokach, które do niego prowadzą. Uwielbia malować, szczególnie szkice kostiumografii i kreski na białym płótnie. Fanka kawy i Kolumbii.

Karina Legawiec, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu projektami, połączone z pasją do nieruchomości tworzą z Kariny doradcę idealnego. Czuje, że żyje, gdy skutecznie pomaga klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi. Niewyczerpany entuzjazm, umiejętność zjednywania sobie ludzi, dynamika działania, komunikatywność, determinacja i wiara w sukces, etyka w działaniu, zrozumienie potrzeb klienta, uśmiech i pogoda ducha to zestaw cech gwarantujący sukces. Karina nigdy nie poddaje się, zaś trudności wzmacniają jej determinację do dokonania niemożliwego.
Kocha kontrasty: oczarują ją zarówno stare kamienice z duszą, jak i industrialne lofty. Stawia na jakość, a nie ilość, oferując klientowi sto procent zaangażowania i tyleż skuteczności, tak przed, jak i po transakcji. Twierdzi, że nie ma złego czasu na sprzedaż czy zakup – liczy się nastawienie.

 

Monika Nowogrodzka, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Jej trzy najmocniejsze cechy w Teście Gallupa to: odpowiedzialność, elastyczność i empatia. Te wartości jak najbardziej oddają Moniki podejście do pracy. Pełna zaangażowania, otwartości, dobrej energii i uśmiechu agentka, która cierpliwie i skutecznie przeprowadzi przez pełen proces. Zawsze podchodzi do każdej sprawy indywidualnie i fachowo, a swoją pracę traktuje z sercem. Ze swoją kreatywnością i wyobraźnią z chęcią doradzi również w kwestii zaadaptowania nieruchomości pod swoje potrzeby. 
Monika z wykształcenia jest prawniczką oraz aktorką. Poza pracą w agencji można ją zobaczyć na deskach teatralnych lub na małym ekranie, co traktuje jako ogromną pasję, ale też nauczyło ją pracy w zespole oraz dyscypliny.

Agnieszka Orysiak, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sumienny pośrednik, który na każdą nieruchomość ma indywidualne spojrzenie, zagłębiając się w ich historie i dokładnie analizując wszystkie zalety, jak i wady. Jej operatywność i umiejętność organizacji zapewniają klientom szybkie działanie i najkorzystniejsze rozwiązania.
Dom to dla jednych tylko budynek lub inwestycja, dla innych symbol bezpieczeństwa i rodziny. Życzliwość i zrozumienie Agnieszki niewątpliwie pomagają jej w pracy pośrednika. Jako profesjonalistka, a jednocześnie matka i żona rozumie obie strony transakcji.
Wie ile, z pozoru zwyczajne nieruchomości, mogą znaczyć dla właścicieli lub jak ważne mogą się stać dla osób, które tymi właścicielami zostaną w przyszłości. Agnieszka podchodzi do każdej nowej transakcji z pasją i sercem, dzięki czemu nigdy nie zawodzi swoich klientów.

Łukasz Prusator, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Doświadczony manager sprzedaży, skuteczny agent, zawsze pełen zaangażowania, entuzjazmu i profesjonalizmu. Swoich klientów zawsze otacza należytą opieką, skutecznie analizuje rynek i doradza. Po godzinach uwielbia spędzać czas z rodziną i uprawiać sport, głównie na rowerze, najchętniej w górach na specjalnych trasach zjazdowych. Działa na terenie Warszawy, specjalizując się w północno-zachodniej części miasta obejmującej Bemowo, Włochy, Ochotę, Ursus, Blizne i Groty.

Marta Szparaga, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Zorganizowana niemal co do minuty, pewna siebie i konkretna. Potrafi szybko i fachowo przeprowadzić klienta przez cały proces sprzedaży lub kupna nieruchomości. Marta uwielbia wyzwania, jej nienasycenie sprawia, że w każdą transakcję angażuje się tak samo mocno. Jej dokładność i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na sukcesy zawodowe, których Marcie nie brakuje. 
Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrej kuchni. 

Milena Sakowicz, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Bolesław Wójcik, Adwokat

Adwokat Bolesław Wójcik oferuje stałe wsparcie prawne dla Joy Properties i naszych klientów. Jedną z jego specjalizacji jest doradztwo prawne w zakresie nieruchomości oraz tzw. kredytów frankowych. Prywatnie - zaprzeczenie stereotypowego prawnika. Amator sportów zimowych, turystyki górskiej i nurkowania.

Witold Malinowski, Doradca Kredytowy

Doświadczenie i skrupulatność sprawia, że Witold od 12 lat znajduje najlepsze rozwiązania kredytowe dla swoich klientów. Współpracuje ze wszystkimi bankami komercyjnymi w Polsce i spośród nich wyszukuje oferty, które będą najlepiej pasować do potrzeb klientów. Dodatkowo pomaga klientom przejść przez cały proces kredytowy sprawnie i całkowicie bezpiecznie.
W życiu prywatnym jest mężem i świeżo upieczonym ojcem. Czas wolny lubi spędzać zarówno blisko domu, biegając po okolicznych lasach jak i naprawdę daleko, poznając inne kultury i smaki świata. Jednak nic nie daje mu takiej satysfakcji, jak zadowolony klient.
Numer KNF RHA0005693

Edyta Kunc, Doradca ds. Nieruchomości

Politolożka, marketerka, blogerka i somellierka ciekawa życia i wiedzy. "Określać znaczy ograniczać" dlatego nikt i nic nie może jej umieścić w ramach.
Z pasji do ludzi zajęła się nieruchomościami, które znacznie wzbogacają jej czas i temperament. Pomaga swoim klientom w spełnianiu życzeń, przy okazji podpowie jakie wino dobrać, aby celebrować wymarzony zakup. Prócz tego pochłania ją rodzina i przyjaciele, joga i medytacja, sztuka i warszawskie wernisaże.

Malwina Umiastowska, Doradca Klienta d.s nieruchomości

W teście Talentów Gallupa `Osiąganie" jest u Malwiny na pierwszym miejscu co oznacza, że nie spocznie zanim nie wykona postawionego sobie zadania. Dodatkowo jej mocną stroną jest dobre poznanie potrzeb klienta, co ma podłoże w psychologicznym wykształceniu. To połączenie umiejętności czyni proces zakupu i sprzedaży nieruchomości niezwykle sprawnym, a zadowolenie klienta na najwyższym poziomie. Jest dokładna i konkretna, dzięki czemu dopilnuje wszystkich formalności transakcji, ale jednocześnie uśmiechnięta i empatyczna. Prywatnie wychowuje dwie córeczki i jest miłośniczką podróży. Nie wyobraża sobie życia bez pasji, jaką są zdrowe odżywianie i sport.

 

Anna Matus, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Karolina Stelmach, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Karolina Staruch, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sandra Marek, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Agentka nieruchomości o  niezwykłej skrupulatności w działaniu. Jej praca to harmonia precyzji, profesjonalizmu i determinacji, co pozwala jej efektywnie spełniać potrzeby klientów.
Pomoże Ci znaleźć więcej niż tylko cztery ściany, dach nad głową, czy idealną inwestycję. Dla niej nieruchomości to wyjątkowe przestrzenie, w których ludzie piszą swoje historie, tworzą wspomnienia i spełniają marzenia, bo życie to nie tylko miejsce, gdzie się osiedlasz – to podróż, którą realizujesz. 
Relacje z klientami są dla niej priorytetem, a komunikacja jest fundamentem jej pracy. Jest uważną słuchaczką i dba o dopasowanie ofert, które w pełni spełnią ich oczekiwania.
Poza pracą w nieruchomościach, podróżowanie jest istotną częścią jej życia. Podróżuje w stylu vanlife, slowlife oraz ekscytuje się sportami wodnymi. Jest gotowa podjąć każde wyzwanie, aby pomóc klientom znaleźć idealne miejsce do życia lub inwestycji, łącząc swój niezwykły zmysł do architektury z obszerną wiedzą na temat rynku nieruchomości. 

Piotr Bulcewicz, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Z wykształcenia aktor. Świetnie łączy zawód Agenta i Aktora. Na pewno kojarzycie go z telewizji czy kina. Zamiłowanie do nieruchomości jest w nim od lat. A dzięki swojej profesji, kreatywność wykorzystuje na wszystkich polach. Potrafi myśleć nieszablonowo, dzięki czemu klient zawsze jest zadowolony ze współpracy. Jego cechy takie jak otwartość do ludzi, umiejętność słuchania potrzeb drugiego, rozmowy i negocjacji sprawiają, że transakcje stają się przyjemnością. Ceni sobie punktualność i rzetelność wykonywanej pracy. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny zwracając uwagę na jego zapotrzebowania.
 

Anna Wieruszewska, Doradca Klienta ds. nieruchomości CYPR, GRECJA & Szkoleniowiec

Od 2014 roku łączę ludzi z ich wymarzonymi domami jako agentka nieruchomości rynku premium w Warszawie. Jestem w Joy Properties Head Trainerem. Inspiruję i szkolę agentów nieruchomości autorską metodą `Uruchom się w nieruchomości". Mieszkam w Grecji i Warszawie równolegle, stąd też pragnienie by podzielić się z naszymi klientami śródziemnomorskim stylem życia.  Rozwijam obecnie sprzedaż niezwykłych
villi i apartamentów w Grecji i na Cyprze. Jak pracuję? Mądrze. Choć bywa również, że dużo. Wykorzystuję umiejętności, posiadane informacje, networking, dobrą pamięć i szybki wewnętrzny procesor. Świadomie. Zawsze pracuję z intencją i zaangażowaniem. Sprawnie.
Focus i działanie. Niestandardowo. Mam dar do wyszukiwania rozwiązań lub produktów, których nie widać na horyzoncie. Używam równocześnie rozsądku oraz intuicji. Łączę intuicję z wiedzą, wierzę w cuda i uwzględniam je w statystykach. Wychodzę z przekonania,
że nieruchomości nie są o nieruchomościach lecz o ludzkich historiach. To sprawia, że ta praca jest fascynująca, ale wymaga mistrzostwa
w rozumieniu ludzi i tworzeniu relacji.
 
 


 

Agnieszka Szczepańska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Maciej Lisowski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Prawnik, agent nieruchomości, przez 15 lat prowadził z wielkimi sukcesami agencję modelek New Age Models, współpracował z największymi domami mody na świecie a twarze jego modelek zdobiły najlepsze magazyny modowe wraz z amerykańskim Vogue zwanym biblią mody. Swoim podopiecznym pomagał inwestować zarobione pieniądze w mieszkania i apartamenty i tak narodziła się jego miłość do nieruchomości. Prywatnie samodzielny ojciec bliźniaczek Małgosi i Madzi zwany MaTatą. Od ponad 20 lat mieszka na warszawskiej Saskiej Kępie, która przypomina mu rodzinno -artystyczne dzielnice Nowego Jorku. Zna tę okolicę jak własną kieszeń i poza nieruchomościami w innych częściach Warszawy, którymi się zajmuje na co dzień, na pewno będzie odpowiednią osobą w kwestii sprzedaży/zakupu mieszkania na Saskiej Kępie.
 

Tomasz Kozieł, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Anna Uznańska, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Sławomir Tomaszewski, Doradca Klienta ds. nieruchomości

Maciej Szwarc, Doradca Klienta ds. nieruchomości HISZPANIA - MARBELLA

Cassandra Winegard, Doradca Klienta ds. nieruchomości HISZPANIA - MARBELLA

Waldemar Kania, Doradca Klienta ds. nieruchomości