Sprzedaj z nami nieruchomość!
Zadowolenie klienta w standardzie.

Joy Properties - Innowacyjna agencja nieruchomości
 
 Pomagamy sprzedać i kupić domy, apartamenty oraz działki, które dają dużo radości, bo mają w sobie `to coś`. Może to być uroczy klimat, fajny design, piękny widok, świetlista przestrzeń, zadbany ogród czy słoneczny taras.
Pozytywnej rewolucji na rynku agencji pośrednictwa dokonujemy w 5 kluczowych filarach:
 

Filary sukcesu

dowiedz się więcej...

Dzień dobry! Nazywam się Mateusz Gordon i jestem licencjonowanym agentem nieruchomości (nr licencji 26484) i mam przyjemność prowadzić Joy Properties. Z moimi klientami dzielę się ponad 15 letnim doświadczeniem w efektywnym inwestowaniu w nieruchomości oraz tym jak wykorzystać potencjał kanałów cyfrowych do szybkiego znalezienia właściwego klienta.

Zadzwoń 792-777-227 lub zostaw swoje dane
z przyjemnością osobiście do Ciebie oddzwonię.

 
 
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Należymy do


Posiadamy polisę OC