+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Blog

Marbella – idealne miejsce do życia i inwestycji

Andaluzja urzekła już wiele osób, które wybrały to miejsce jako drugi dom, a nawet podstawowe miejsce do życia. Niekwestionowanym liderem w sprzedaży nieruchomości pozostaje Marbella. Dlaczego to miasto jest idealnym miejscem do życia i inwestycji?

czytaj więcej...

Zainwestuj w nieruchomości – chroń pieniądze i zarabiaj

Dlaczego rynek nieruchomości to wciąż najlepsza lokata kapitału? Podpowiadamy, jakie rozwiązania rozważyć w ucieczce przed inflacją i jakie nieruchomości wybrać. Znajdujemy dla Ciebie najlepsze adresy.

czytaj więcej...

Warmińskie nieruchomości z wyższej półki

To, że Mazury są pięknym regionem, jest oczywiste. W niczym nie ustępuje im Warmia. Są tu miejsca wyjątkowe ze względu na swoje położenie i atrakcyjność inwestycji. Wyjaśniamy, dlaczego warto zainwestować w nieruchomości z wyższej półki i pomagamy je znaleźć.

czytaj więcej...

Zainwestuj w atrakcyjne działki na Mazurach

Pięknych miejsc w Polsce nie brakuje. Dlaczego warto inwestować w nieruchomości akurat na Mazurach? Przedstawiamy atuty regionu i kilka atrakcyjnych propozycji.

czytaj więcej...

Powierzchnia mieszkania i domu: jak prawidłowo ją obliczyć?

Metraż lokalu ma ogromne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o kupnie i wpływa na cenę. Dokładne obliczenie powierzchni mieszkania lub domu jest więc bardzo ważne. Od powierzchni użytkowej naliczane są opłaty czynszowe, podatek od nieruchomości i opłaty za użytkowanie wieczyste. Jak prawidłowo możesz obliczyć powierzchnię użytkową mieszkania i domu?

czytaj więcej...

Błędy popełniane przy zakupie mieszkania

Kupując nieruchomość, można coś przeoczyć z pośpiechu czy emocji albo braku wiedzy. Jakie są najczęstsze błędy popełniane przy zakupie mieszkania? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jak się przygotować?

czytaj więcej...

Dlaczego warto inwestować w kamienice?

Coraz częściej klienci pytają nas o możliwości inwestowania w kamienice. Czy taka lokata kapitału jest opłacalna? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę i jakie są perspektywy takich inwestycji.

czytaj więcej...

Co zrobić, aby uzyskać warunki zabudowy na działce rolnej?

Budowa domu na działce rolnej jest możliwa, choć nie każdy ma do tego prawo. Jeśli nie jesteś rolnikiem, musisz przejść przez odpowiednią procedurę. Podpowiadamy, jak to zrobić.

czytaj więcej...

Jak wybudować dom bez formalności?

Dom bez formalności do maksymalnie 70 mkw. – umożliwiają to przepisy Polskiego Ładu, które weszły w życie. Co musisz wiedzieć zanim zabierzesz się za budowę?

czytaj więcej...

Joy Properties to społeczność ekspertów, w której wiemy co to znaczy cieszyć się życiem.
Pomagamy sprzedać i kupić domy, apartamenty oraz działki które dają dużo radości bo mają w sobie `to coś`. Może to być uroczy klimat, fajny design, piękny widok, świetlista przestrzeń, zadbany ogród czy słoneczny taras.