+ DODAJ
NIERUCHOMOŚĆ

Blog

Jak policzyć zwrot z kapitału zamrożonego w nieruchomości?

Jak dowiedzieć się, czy i ile zarabiamy na nieruchomości? Jak pandemia Covid-19 wpłynęła na rynek najmu? Jak uniknąć częstych błędów w wyliczaniu stopy zwrotu z inwestycji w nieruchomość?

czytaj więcej...

Studium przypadku: Roczna stopa zwrotu z inwestycji w nieruchomość 33 proc. - tak to możliwe!

Zapoznając się z tym studium przypadku znajdziesz odpowiedź na pytania: Czy da się zarabiać na nieruchomościach 30 proc. rocznie? Jak osiągać najwyższe zwroty z inwestycji w nieruchomości? Czy teraz jest dobry czas, aby inwestować w nieruchomości?

czytaj więcej...

Jaką wartość daje współpraca z agencją?

Sprzedawać nieruchomość samodzielnie czy przez agencję? Kiedy warto sprzedawać bez pośrednictwa agencji? Na co zwrócić uwagę przy wyborze agencji i doradcy ds. nieruchomości?

czytaj więcej...

Czy i jak "dobrze" sprzedać nieruchomość?

W tym artykule znajdziesz odpowiedzi lub drogę do ich znalezienia na pytania związane ze sprzedażą nieruchomości: Czy w ogóle powinienem sprzedawać? Sprzedawać teraz czy później? Jak pandemia Covid-19 wpłynęła nasze postrzeganie nieruchomości? Co mogę zrobić z kapitałem po sprzedaży nieruchomości?

czytaj więcej...

Joy Properties to społeczność ekspertów, w której wiemy co to znaczy cieszyć się życiem.
Pomagamy sprzedać i kupić domy, apartamenty oraz działki które dają dużo radości bo mają w sobie `to coś`. Może to być uroczy klimat, fajny design, piękny widok, świetlista przestrzeń, zadbany ogród czy słoneczny taras.